Autorizování změn

Jakoukoliv žádost, ať už se jedná o požadavky týkající se nastavení parametrů služeb, nebo změny kontaktních či fakturačních údajů, je nutné je autorizovat přístupovými údaji do příslušného zákaznického účtu, nebo sdělením PIN kódu během hovoru (Více informací o PIN kódu naleznete ZDE.). Tím je zajištěna oprávněnost žadatele k nakládání s danou službou. Toto opatření je nastaveno nejen pro nás jako poskytovatele, ale i z hlediska ochrany a bezpečnosti majitele, resp. objednatele služby.
Autorizace se provádí zasláním požadavku prostřednictvím portálu zákaznické podpory, nebo sdělením PIN kódu během hovoru - podmínkou je volat z telefonního čísla, které je uvedené v administraci.  Odkaz na portál najdete na našich stránkách www.forpsi.com (pro slovenské zákazníky www.forpsi.sk) v horní liště nabídek v zeleném poli Tiket.
 
 
Po zobrazení portálu se, prosím, nejprve přihlaste loginem a heslem vašeho zákaznického účtu..   
 
 
Po přihlášení se vám zobrazí ikona Tikety, na kterou kliknete a následně vyberte oddělení dle charakteru vašeho požadavku.
 

 
 
Pro efektivní zpracování zadaného tiketu je důležité správně zvolit příslušné oddělení: 
 
Zákaznická podpora - naši pracovníci vám ochotně pomohou s obecnými dotazy ohledně všech nabízených služeb;
Správa domén - konkrétní potíže například s prodloužením nebo registrací domény;

Fakturace - při problémech s platbami, pro změny fakturačních detailů atd.;
Obchodní oddělení  - návrhy, nabídky, sponzoring, reklama, stížnosti, reklamace ...

Pokud si výběrem oddělení nejste jisti, pak doporučujeme poslat tiket na zákaznickou podporu, která vám buď obratem odpoví nebo vaši záležitost předá na příslušné oddělení.
 

Po výběru oddělení už můžete do těla zprávy psát konkrétní požadavky, do formuláře můžete také přidat přílohu (například screenshot chybové hlášky a podobně). 
 
Po definování předmětu zprávy a po zahájení psaní do těla zprávy vám naše Znalostní báze sama nabídne možné řešení - zkuste jako první svůj dotaz najít v nabízeném relevantním článku.
 
 


Jakmile tiket odešlete, uvidíte jeho vygenerované identifikační číslo v našem systému, díky němuž můžete později sledovat jeho konkrétní stav a potom také i historii. Pro každý další problém nebo otázku doporučujeme zadávat tiket nový.

V historii tiketů uvidíte všechny vámi zadané tikety - a to jak jejich stav řešení, tak také datum zadání, poslední aktivitu a podobně. K dispozici je také možnost Prohledávání tiketů podle různých parametrů.