Zákaznický účet

Zákaznický účet je účet, ve kterém jsou umístěny všechny služby objednané u naší společnosti: registrované domény, zřízené webhostingy, databáze nebo serverhosting. Internetová adresa, na které se nachází rozhraní pro správu tohoto účtu, je https://admin.forpsi.com/.
 

Vytvoření zákaznického účtu – registrace:

Na stránkách  www.forpsi.com v pravém horním rohu naleznete tlačítko Přihlásit, při kliknutí myší na toto tlačítko se zobrazí tabulka, ve které naleznete odkaz Registrace.
 
 
 
Po kliknutí na tlačítko Registrace Vás web přesměruje na registrační formulář, který je potřeba vyplnit.
 

Po vyplnění a uložení registračního formuláře Vám bude zaslán email, který bude obsahovat tlačítko s odkazem pro zadání hesla.
 

Jak jsou uchovávána hesla k zákaznickým účtům?

 
Hesla k zákaznickým účtům jsou ukládána pouze v podobě otisku, který je vytvořen hashovací funkcí PBKDF2 (HMACSHA1, 10 000 iterací). Z toho vyplývá, že nikdo nemůže z otisku zpětně zjistit, jaké heslo jste si zvolili. Při přihlašování se pak porovnává otisk Vámi zadaného hesla s otiskem, který je uložen u Vašeho zákaznického účtu. Pokud své heslo zapomenete, nemůžeme Vám jej zaslat, ani jej nemůže sdělit zákaznická podpora. Je třeba nastavit heslo nové, provést v administraci tzv. reset hesla. Odkaz na nastavení nového hesla je pak zaslán na e-mail, uvedený u Vašeho zákaznického účtu. Věnujte, prosím, dostatečnou pozornost volbě bezpečného hesla.
 

Přihlášení k zákaznickému účtu:

1. Na stránkách www.forpsi.com v pravém horním rohu naleznete tlačítko Zákaznická administrace, nebo na https://admin.forpsi.com/.
 
2. Zde si vyberete způsob, který se přihlásíte
  1. Přes přihlašovací údaje, které jste si zvolili po zaslání emailu s výzvou pro zadání hesla. 
  2. Přes mojeID.

Zapomenutý login nebo reset hesla

V případě, že jste zapomněli login, nebo heslo, postupujte prosím následovně:
  • Na webu www.forpsi.com, v pravém horním rohu klikněte na odkaz Přihlásit.
  • Zapomenutý login nebo heslo 
 
  • Vyplňte jeden z údajů uvedených ve formuláři
 
  • Poté obdržíte email s Vaším loginem a odkazem pro reset hesla. 
Pozor - platnost odkazu je z bezpečnostních důvodů pouze 15 minut.