Dnes jsem si objednal webhosting a doménu. Kdy mi bude doručena zálohová faktura (Proforma faktura, Výzva k zaplacení)?

Objednávka domény a Balíčku

Jako poslední krok při zadávání objednávky registrace zvoleného doménového jména nebo služby Balíček se zobrazí veškeré fakturační detaily v okně pro rychlou platbu. Platbu můžete provést přes nabízené linky na online platby (převody systémem GoPay nebo PayPal, internetbanking). Proformafakturu si můžete nechat zaslat emailem -> zaškrtněte poslední volbu "Jiný způsob úhrady", formulář vám nabídne pole s předvyplněným fakturačním emailem, zároveň si fakturu v PDF formátu můžete zaslat na jakoukoliv jinou emailovou adresu.  
 

Upozorňujeme, že proformy k registraci nebo prodloužení domén již nejsou emailem zasílány automaticky.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Objednávka webhostingu

Po dokončení objednávky webhostingu službu během několika minut vytvoříme na našich serverech a na zadaný kontaktní email obratem posíláme potřebné přihlašovací údaje ke správě služby (přihlašovací údaje k FTP prostoru, ke správě emailů, případně k dalším objednaným doplňkům).

Proformafaktura bude vystavena až po půlnoci, zaslána bude automaticky na zadaný fakturační email.

 

 

 

 

 

 

 

Veškeré vystavené proformy, stejně jako po uhrazení i daňové doklady, jsou vždy k dispozici v zákaznickém účtu. A to po přihlášení příslušným loginem a heslem, v levém menu pod odkazem Faktury. U neuhrazených faktur jsou k dispozici linky na online platby.