Stav validace:  Verified

Pokud vidíte u Vaší domény zeleně podbarvený status validace „Verified“, znamená to, že kontaktní údaje držitele v hlavním registru byly v pořádku ověřeny.
 

 

Stav validace: Verifying (2014-09-10)

Jestliže se stav validace zobrazuje se žlutým podbarvením „Verifying“, byla validace kontaktních údajů zahájena a čeká se na potvrzení z kontaktního emailu držitele domény. Platnost validační zprávy je 15 dní. Datum v závorce označuje termín, kdy bude provoz domény omezen. Do daného data v závorce je tedy nutné validaci kontaktních údajů potvrdit, aby se Vaše doména nevypnula. Návod na potvrzení validační zprávy naleznete na níže uvedeném odkazu. Po potvrzení si můžete stav domény opět ověřit ve své zákaznické administraci. Pokud validační zprávu k dispozici nemáte, napište si o přeposlání na admin@forpsi.com nebo si zavolejte na zákaznickou linku +420 38 38 35 35 3.

https://support.forpsi.com/KB/a3332/jak-potvrdit-konfirman-email-od-tucows-validace-kontaktu.aspx

 

Stav validace: Suspended (2014-09-10)

Červeně podbarvený status domény „Suspended“ znamená, že Vaše doména byla vypnuta z důvodu neprovedené validace kontaktních údajů. Datum v závorce uvádí, kdy se doména do daného stavu dostala. Pokud validační zprávu dohledáte ve svém emailu, potvrďte ji dle návodu, vizte níže uvedený odkaz. Pokud validační zprávu k dispozici nemáte, napište si o přeposlání na admin@forpsi.com nebo si zavolejte na zákaznickou linku +420 38 38 35 35 3. Po potvrzení si můžete stav domény opět ověřit ve své zákaznické administraci.

https://support.forpsi.com/KB/a3332/jak-potvrdit-konfirman-email-od-tucows-validace-kontaktu.aspx

 

Stav validace: Unverified

Pokud je u domény status "Unverified", znamená to, že kontakt zatím nebyl ověřován a není tedy nutné potvrzovat validační zprávu.