Přihlášení a odhlášení

Přihlášení
Adresa pro přihlášení do webového rozhraní je webmail.forpsi.com na zabezpečeném protokolu.
Prihlasovaci stranka

Na přihlašovací stránce lze kromě zadání přihlašovacích údajů vybrat i jazyk rozhraní a zvolit verzi webmailu. Přepínač 'Správa schránek' umožňuje rychlý přístup do administrace schránek domény předvyplněním administrátorského účtu postmaster.

Nechcete-li při každém přístupu na stránku neustále zadávat jméno a heslo, zaškrtněte volbu 'Zapamatovat přihlášení'. Při dalších návštěvách dojde k automatickému přihlášení bez nutnosti zadávat přihlašovací údaje. Doporučujeme tuto volbu nepoužívat na veřejných počítačích nebo počítačích, kde více uživatelů používá jeden účet. Při trvalém přihlášení se použije ten jazyk rozhraní, který byl nastaven v okamžiku aktivace této funkce. Pokud chcete začít používat trvalé přihlášení s jiným jazykem rozhraní, bude třeba se nejprve odhlásit.
 

Odhlášení
Pro odhlášení klikněte v pravém horním rohu na tlačítko s profilovou fotkou a zvolte odkaz Odhlásit.
 
 
Automatické odhlášení
Ve výchozí konfiguraci schránky je nastaveno automatické odhlášení po 12 hodinách.
 
Úpravu lze provést v sekci Nastavení > Obecné > Automatické odhlášení
 
 
Heslo
Při přihlášení do webmailu se může stát, že dojde k zobrazení formuláře pro změnu hesla. Tato situace nastane v případě, že je u emailové schránky nastavené slabé heslo. Interval požadavku na změnu hesla je v současné době 30 přihlášení.

Upozornění: snadno uhodnutelné heslo (emailové účty s těmito hesly bývávají často zneužívány spammery) bývá tvořeno názvem účtu, doménou, posloupností čísel (1234....) apod. - nevyhovující hesla jsou uvedená v nápovědě formuláře. V těchto případech není možné změnu hesla přeskočit.