Chyba "policy violation" - neplatné adresy příjemců

Tento článek čtete pravděpodobně proto, že se vám nepodařilo odeslat zprávu pomocí smtp serveru smtp.forpsi.com a zobrazila se vám chyba podobná této
 
550 5.1.0 cNkj1y0022zrrQM01NkjaD policy violation, see https://support.forpsi.com/kb/a4077
 
Přes váš poštovní účet bylo během poslední hodiny odesláno více než 100 emailů a více než polovina z nich byla adresovaná na neplatné adresy (chybějící MX záznam, cílové mailservery odmítají vaše emaily s trvalou chybou apod.) 

Chyba ukazuje na to, že s vašimi zprávami není něco v pořádku. Můžete mít špatné adresy příjemců, nebo cílové mailservery odmítají z nějakého důvodu přijmout vaše emaily. V tom případě se vám vrací chybová hlášení. Je třeba zjistit, z jakého důvodu jsou vaše zprávy odmítány. To je možné vyčíst z chybových hlášení, která se doručují do schránky, ze které odesíláte.

Protože se jedná o častý scénář spamování, byl dočasně zablokován smtp přístup vašeho účtu k smtp serveru smtp.forpsi.com (příjem pošty a přístup přes POP3, IMAP, webmail zůstávají funkční).
 
Automatické zablokování vašeho emailového účtu vyprší nejpozději do 60 minut. 
 
 
Pro podrobnější informace o možnostech odblokování kontaktujte naši zákaznickou podporu pomocí autorizovaného tiketu https://support.forpsi.com/Main/frmTickets.aspx