Za .CZ a .EU doménu sleva 10 % na Classic VPS

Kampaň společnosti INTERNET CZ, a. s. na www.forpsi.com, "Za .CZ a .EU doménu sleva 10 % na Classic VPS", se řídí těmito podmínkami:
 

Zaregistrujte, nebo prodlužte .CZ nebo .EU doménu u FORPSI a získejte slevu na Classic VPS

 
Za každou zaregistrovanou nebo prodlouženou .CZ nebo .EU doménu a za každý rok registrace nebo prodloužení získáte 1 slevový kredit. 
 
 
Příklad
  Počet slevových kreditů
Registrace 3 .EU domén, každá na 1 rok
3
Registrace 1 .EU domény na 5 let
5
Prodloužení 2 .EU domén na 3 roky
6
 
 
Za každý slevový kredit získáváte slevu 10 % na objednání nebo prodloužení Classic VPS na 1 měsíc. 
(1 fakturační měsíc je 30 kalendářních dní)
 
Slevové kredity je možné uplatnit na jakoukoliv variantu Classic VPS. Sleva platí na objednání i prodloužení Classic VPS a lze ji uplatnit maximálně na 12 měsíců jednoho serveru. Pokud zákazník získá více slevových kreditů, může je využít k objednávce nebo prodloužení dalšího serveru.
 
Podmínky uplatnění slevových kreditů za registraci či prodloužení .CZ nebo .EU domény:

Fakturační období služby Classic VPS lze nastavit na 1, 3 , 6  a 12 měsíců. Jeden slevový kredit lze využít vždy pro slevu na 1 měsíc.  
 
Příklady: 
1) zákazník získal za registraci či prodloužení .EU domén 5 slevových kreditů a objedná Classic VPS na 3 měsíce = budou uplatněny 3 slevové kredity, 2 slevové kredity může zákazník využít při objednání nebo prodloužení dalšího serveru.
 2) zákazník získal 2 slevové kredity a objedná Classic VPS na 3 měsíce = 2 měsíce provozu serveru budou účtovány se slevou a 1 měsíc za plnou cenu.
 3) zákazník získal 15 slevových kreditů a objedná Classic VPS na 12 měsíců = sleva bude aplikována na 12 měsíců provozu služby a 3 slevové kredity může zákazník využít při objednání nebo prodloužení dalšího serveru.
 
Trvání kampaně:
do 28.2.2021
 
Slevové kredity, které nebudou využity do konce kampaně, propadnou.
 
Společnost INTERNET CZ, a. s., si vyhrazuje právo nabídku kdykoli ukončit.