Varianty služby F-Page

Služba F-Page je nabízena ve třech následujících variantách:

TRIAL
Každý zákazník má možnost seznámit se se službou F-Page prostřednictvím bezplatné 30denní zkušební verze. Během této doby si zákazník může otestovat veškeré funkcionality placené varianty SHOP a připravit si tak svou webovou prezentaci, blog, e-shop či nově Booking funkcionalitu pro placenou verzi služby. Nastavení v TRIAL variantě se po úhradě poplatku za jednu z placených verzí následně převede na variantu WEB či SHOP, dle objednávky.

Upozornění:
V případě, že si zákazník v rámci zkušební doby připravil webové stránky včetně e-shopu a dalších funkcí, které jsou součástí výhradně placené varianty SHOP a zakoupí-li si následně pouze variantu WEB, je nutné před objednávkou deaktivovat moduly, které varianta WEB neobsahuje. Aktivací placené verze by mohlo dojít k technickým problémům.

Varianta TRIAL je omezena počtem zkušebních webů. Limitem pro vytvoření návrhu jsou 3 weby. Po dosažení daného limitu je další a jedinou možností objednat si placenou verzi služby (WEB nebo SHOP).

Před vypršením 30denní zkušební doby je zákazník informován e-mailem o nutnosti převodu na placenou verzi. V případě, že si do konce bezplatné 30denní zkušební lhůty jednu z variant za úplatu (WEB či SHOP) neobjedná, přístup do TRIAL účtu se zablokuje.

Více informací k variantě TRIAL lze dohledat na našich webových stránkách, kde jsou k dispozici kompletní detaily o službě F-Page.


WEB
Tato varianta služby zákazníkovi umožní vytvořit si vlastní web, a to zcela bez nutnosti technických znalostí či dovedností v programování. Varianta WEB je vhodná pro tvorbu jednodušších webových stránek, zaměřených spíše na propagaci firmy či aktivit s ní spojených. V této verzi nelze zřídit e-shop. Pokud by zákazník měl zájem o prodej svých produktů či služeb, je nutné zvolit variantu SHOP, která všechna nastavení k e-shopu zahrunuje.
Ve variantě WEB lze mimo tvorbu webové prezentace zřídit i vlastní blog.

Více informací o variantě WEB lze dohledat na našich webových stránkách.
 
SHOP
Varianta SHOP zahrnuje všechny funkcionality varianty WEB. Navíc je rozšířena o e-commerce module (zřízení obchodu/e-shopu) a nově o Booking funkci. Detaily této funkcionality jsou popsány níže. Obchod lze propojit s PayPal či PayU platebními portály. Obchod lze nasměrovat na sociální sítě (Facebook), což maximalizuje dosah k produktům zákazníka.

K čemu slouží Booking (rezervační) funkcionalita?

Booking (rezervace termínů) je modul, který lze propojit s kalendářem na vašem zařízení (počítač, mobilní telefon). Nabízíte-li služby, které vyžadují objednání, můžete si snadno nastavit termíny k objednání (datum, čas – včetně přestávek mezi schůzkami) a dát svým zákazníkům možnost rezervovat si u vás termín prostřednictvím internetu.
  • Offline schůzka – př. kadeřnické služby, kosmetické služby, lékaři, masáže, autoopravny apod.
  • Online schůzka – př. webinář, různé kurzy na dálku, poradenství apod.
V případě online akce lze aplikaci propojit s komunikačním portálem Zoom či Teams. Na pár kliknutí vytvoříte událost a buď bezplatně či za vámi nastavenou částku dáte svým zákazníkům možnost se akce zúčastnit.

Více informací o variantě SHOP a všech funkcích včetně technických detailů je možné dohledat na našich webových stránkách.