Výpověď webhostingu

Ceníme si vaší důvěry a děkujeme za využívání našich služeb. Chápeme, že mohou vzniknout různé důvody, pro jejich ukončení, např. uzavření projektu. Níže je uveden postup, jak ukončit webhostingovou službu.


Přihlaste se do zákaznickému účtu a vyberte záložku Webhosting. Klikněte na příslušný název domény a vedle Data expirace je odkaz Výpověď služby.
Po rozkliknutí konkrétní domény z nabídky, budete mít k dispozici odkaz na "Výpověď služby":


Na stránce s formulářem jsou uvedeny další informace k výpovědi. K ukončení provozu webhostingu dojde po skončení datu expirace: Druhou alternativou pro ukončení služby je neprovedení platby na vystavenou fakturu. Služba bude po uplynutí 60 denní ochranné lhůty od data expirace zrušena, avšak budete nadále dostávat automatické upomínky a nabídky obnovy provozu na fakturační email.

Doporučujeme proto podat výpověď služby, což zajistí automatické ukončení služby a stornování vystavených faktur bez dalšího zasílání upomínek.

Pokud jste již podali výpověď webhostingové služby, ale později se rozhodnete tuto výpověď zrušit, máte možnost pokračovat v provozu našich služeb bez přerušení. Stačí nám dát vědět, že jste své rozhodnutí přehodnotili, a rádi budeme pokračovat v poskytování našich služeb podle vašich potřeb.

Děkujeme za vaši dosavadní důvěru a jsme zde pro jakékoliv další otázky či asistenci.