Jak změním objednávku prodloužení domény

Potřebujete na automaticky vystavené proforma faktuře upravit detaily?

U některých koncovek domén vystavujeme faktury k prodloužení domén automaticky podle poslední zadané objednávky. Pokud chcete změnit například období prodloužení (na více/méně let), odběratele, přidat nebo odebrat doplňkové služby, pak je potřeba nejdříve objednávku prodloužení zrušit.

1. Přihlašte se na našich stránkách www.forpsi.com příslušnými přihlašovacími údaji (login a heslo) do zákaznického účtu, kde je doména vedena.

V levém menu klikněte v sekci Správa služeb na odkaz Domény a v seznamu domén klikněte na vybranou doménu. Otevře se karta s detaily domény, vedle data expirace je link "Zrušit objednávku prodloužení".
 
 

2. Jako druhý krok si zadejte novou objednávku prodloužení - na stejném místě (jako zrušení) se nyní nabízí odkaz "Prodloužit doménu".

V následujícím formuláři objednávky si už můžete nadefinovat nové parametry - upravit počet let prodloužení, přidat nebo ubrat (vypovědět) doplňkové služby či způsob upozorňování na další expiraci. Po dokončení nové objednávky prodloužení můžete zaplatit online, na přímo zobrazené stránce s odkazy k platbě.